Про завод

ТДВ «Завод Метиз» - сучасне підприємство, яке виготовляє конкуренто здібну продукцію, яка користується попитом не тільки в Україні, але і за її межами.

«Завод Метиз» надійний партнер у відносинах зі споживачами продукції, постачальниками сировини, який постійно вдосконалює форми відносин, враховуючи інтереси партнерів

Наша мета - праця заради підприємства, міста, держави!

 

 

Наша продукція:

  • Дріт сталевий низько вуглецевий загального призначення ГОСТ 3282-74
  • Дріт ВР-1 для армування з.б. конструкцій ГОСТ 6727-80
  • Цвяхи будівельні ГОСТ 4028-63
  • Цвяхи шиферні
Про завод (персональна анкета підприємства)

Рік заснування підприємства: 15.04.1963 
Кількість співробітників: 200
Пiдприeмство працює як: виробник
Форма власностi: коллектива

Основні напрямки діяльності

Одне з основних напрямків роботи заводу — це виробництво цвяхів, а також їхній продаж (у нас ви маєте можливість купити цвяхи оптом).
Історія цвяхів, як одного з найбільш розповсюджених і відомих виробів які використовуються для скріплення матеріалів, нараховує не один десяток віків. Виробництво цвяхів у стародавності було ручною справою - людина виробляла цвяхи із кісток тварин та риб. із дерева та шипів рослини. І тільки у 19 столітті виникли перші машини, які виготовляли цвяхи шляхом кування. Приблизно у тому ж часі виникли станки, для виробництва цвяхів із дроту.
Сьогодні цвяхи на заводі «Метиз» виробляються з низько вуглецевої сталі з використанням надсучасних технологій, і як і раніше вважаються одними з найбільш простих і відомих кріпильних виробів для виконання багатьох видів робіт. Цвяхи незамінні при будівництві, різноманітних ремонтних роботах, а також у побуті для рішення нескладних профілактичних або декоративних питань.
Купляючи цвяхи оптом на заводі «Метиз». ви гарантовано отримаєте високу якість продукції та обслуговування по максимально вигідним цінам.