Захист навколишнього середовища

Ви є тут

Приділяючи питанням навколишнього середовища велику увагу, керівництво підприємства має мету максимального скорочення відходів виробництва. їх утилізація та вторинне використання. Так основні відходи травильного виробництва — відпрацьовані травильні сірчанокислі розчини передаються на купоросні встановлення, де проходе кристалізація сульфатів заліза з утворенням заліза сірчанокислого семи водного FeSO4- 7 H2O)).

Утворений залізний купорос фасується та реалізується, у тому числі і на експорі». Маточний розчин після висадки залізного купоросу повертається в травильне відділення, коректується концентрованою кислотою і знову направляється на виробництво. Таким чином підприємство має замкнутий цикл, який забезпечує мінімальний вплив на навколишнє середовище.

Крім цього на підприємстві працює станція нейтралізації промивної води з травильного відділення, очисні споруди біологічної очистки господарсько-побутових стоків і багато іншого. Усі джерела викидів твердих відходів в атмосферу паспортизовані та мають встанови уловлювання.