Виробництво

Ви є тут

У сфері контролю якості виробленої продукції ТДВ «Завод Метиз». встановлює собі меіу - досягнення й забезпечення репутації заводу, продукція якого повністю відповіла* вимогам споживачів.
Якість виробленої продукції с пріоритетом для всього персоналу заводу, від директора до виконавця.
Уся діяльність підприємства охоплена системою контролю якості. Система передбачає: 

-вхідний контроль сировини та матеріалів: контроль діючої технологічної документації:
-контроль продукції в процесі виробництва (операційний, лабораторно-метричний)
-контроль готової продукції. її пакування, відвантаження:

На піди риє мстві контроль якості виробленої продукції здійснює відділ технічною контролю. Зовнішній контроль якості виробленої підприємством продукції, здійснює Дніпропетровське ДП «Дніпростандартметрологія».

З 1996 року «Завод Метиз» працює без рекламацій та претензій споживачів.

Підприємство постійно оновлює свою технологічну базу.

Якість виробленої продукції - основний фактор, якій дозволяє підприємству завойовувати довіру споживача, розширювати ринки збуту та економічні зв'язки.

Технологічний процес виготовлення продукції на ТДВ «Завод Метиз» містить у собі операції, щодо підготовки катанки до волочіння  і безпосередньо волочіння дроту на станах грубо- середнього та тонкого волочіння. Процес волочіння дроту (загального призначення. # зварювального та дроту для армування залізобетонних конструкцій) проводиться на високопродуктивних станах з інтенсивним охолодженням волок та барабанів, що забезпечує високі характеристики міцності та пластичності металу.

Використання сучасних мастильних матеріалів забезпечує специфічні властивості дроту відповідно до вимог замовників.

Для покращення якості виготовленого дроту, волочильне обладнання систематично оновлюється та обладнується додатковими приладами.

Для забезпечення спеціальних властивостей дроту в технологічний процес виготовлення запроваджуються додаткові операції термічної обробки.

Готовий дріт у мотках по 200-1000кг передається на склад готової продукції або переробляється на цвяхи, сітку, ланцюги, предмети народного споживання та ін.

ТДВ «Завод Метиз» є найбільшим виробником цвяхів в Україні.